Parimad pokkeriturniirid Euroopas

Euroopas reisimine võib olla suurepärane võimalus kogenud pokkerimängijatele, kes otsivad mõnda head võimalust oma oskuste pealt teenimiseks või lihtsalt meeldivalt aja veetmiseks. Euroopa paljud kasiinod armastavad pokkerimängijaid, sest pokker on saanud viimasel kümnendil väga populaarseks mänguks. Euroopa kasiinod pakuvad paljude populaarsete pokkerimängude variatsioone, kindlustades selle, et kõik leiavad endale midagi sobivat.

Proovige oma õnne Prantsusmaal

Pokkerimängijad, kes viibivad Prantsusmaal, võivad pidada ennast õnnelikuks. Prantsusmaal on palju häid pokkeritube ning kasiinosid.

Stud Poker on eriti populaarne pokkeri variatsioon Prantsusmaal. Pariis on suurepärane koht pokkerimängijatele. 11-16. septembrini toimub Prantsusmaal Pokerstars Megastack turniir, mille sisseost on kokku 170 eurot.

Astuge mängu Austrias

Austria on riik, mis on uhke oma suurepäraste pokkerimängu võimaluste üle. Sellistes linnades nagu Linz on olemas pokkeritoad, kus saate mängida kõiki oma lemmik pokkerimängu variatsioone. Texas Hold ‘Em ja Omaha Hold’ Em on mõlemad väga populaarsed pokkerimängud Austrias. Näiteks toimus sellel aastal Austrias pokkeri EM.

Sakutage vastaseid Saksamaal

Saksamaa on hea koht leidmaks ennast, kui olete valmis mõne hea pokkerimängu jaoks. Sellistes linnades nagu Hamburg, võib alati leida suurepärase pokkerimängu. Kas olete puhkuse- või ärireisil Saksamaa on maa, kus pokker elab ning kutsub teid mängulauda.

Imelised turniirid Iirimaal

Kui juhtute olema Iirimaal leiate endale kindlasti sobiva mängu võimaluse.

Dublinit peetakse Iirimaal pokkeri pealinnaks kuid mängu saab mängida ka igal pool mujal. Tegelikult toimuvad suuremad turniirid Iirimaal peaaegu iga kuu. Märkimisväärsematest turniiridest toimub lähiajal Galway`s 22-25. novembrini käesoleval aastal PokerStars Megastack turniir, millel on loomulikult ka piisavalt palju väiksemaid kõrvalturniire.

Belgia üllatab oma turniiride rohkusega

Belgia on samuti üks neist riikidest, kus pokkerimängija kuivale ei jää. Igas suuremas linnas ja praktiliselt iga kuu toimuvad turniirid, kus on võimalik oma õnne proovile panna. 30- oktoobrist kuni 4. novembrini toimub Brüsselis WPT  DeepStacks turniir, mille sisseostu summa on ehk tava turistile liiga krõbe (1000 + 100 eurot), kuid mida professionaalne pokkerimängija kindlasti märgib endale kalendrisse.

Venemaal veab?

Pokkerit ei mängita aga ainult Lääne-Euroopas, vaid ka Ida-Euroopa riikides on see järjest enam ja enam populaarsemaks muutumas. Näiteks Venemaal Sotšis toimub 21-29. september 2018 EPT Sotši Open. Lisaks loomulikult mängitakse pokkerit ka meie kodukamaral ning lähiriikides nagu näiteks Läti.

Suuremaid turniire toimub üle kogu Euroopa

Lisaks juba eelpool mainitud riikidele leiab pokkeriturniire pea üle kogu Euroopa. Hispaanias Barcelona, Malaga, Marbella ja Sevilla, Hollandis Amsterdam, Eindhoven. Mitte mingil juhul ei saa ära unustada ka Suurbritanniat, kus toimuvad pokkeriturniirid pea iga nädal.

Kui otsite aga endale suurimaid pokkeriturniire, mida selle aasta jooksul saab veel Euroopas näha siis eelpool mainitutele lisaks tuleks nimetada veel augusti lõpus, septembri alguses Hollandis Rotterdamis toimuvat WSOP International Circuit turniiri, septembri lõpus, oktoobri alguses Nottinghamis toimuvat PartyPoker MILLIONS Dusk Till Dawn turniiri seeriat ning kindlasti Tšehhi Vabariigis täpsemalt Rozvadovis 9. oktoobrist kuni koguni 2. novermbrini toimuvat 2018 World Series of Poker Europe (WSOPE).

Selleks, et pokkerimänguga tegeleda ei pea küll tingimata kodust lahkuma – paljud mängivad pokkerit oma arvutiekraani kaudu. Kui kui juba on koduuksest välja astutud siis miks mitte ühendada meeldiv veel meeldivamaga ning lisaks puhkusereisile võtta näiteks osa ka mõnest Euroopas toimuvast pokkeriturniirist. Valik on lai ja lisaks väga tavapärastele mängudele leiab üle Euroopa ka kohti, kus mängitakse pokkeri erinevaid variatsioone. Paljude jaoks on seoses pokkeri mängimisega reisimine muutunud lausa elustiiliks, mis annab lihtsalt päikese käes praadimisele ja varvaste vees leotamisele ka reisile mingi muu mõtte.