Parimad paigad Euroopas kasiinomängude mängimiseks

Tänu Schengeni kokkuleppele ja Euroopa riikide lähedusele on tänapäeval lihtsam kui eales varem osa saada Euroopa parimate kasiinopaikade võlust. Hasartmängud ise on Euroopas ääretult populaarsed, moodustades suure osa kogu regiooni majandusest, mistõttu ei pea just kartma, et põnevaid mängukohti väheks jääb.

Kui planeerid hetkel oma mänguteemalist reisi ja otsid soovitusi reisisihtkohtade osas, vaata alljärgnevat kiiret nimekirja Euroopa paikadest, kuhu tasuks igal kasiinomängude sõbral oma jalg tõsta.

  1. Monaco

See tibatilluke riik on paljudele tuntud ühe omaduse poolest: see on üks kõige rikkam riik kogu Euroopas ning on seejuures ka kuningriik.

Nagu see poleks juba piisav põhjus paiga külastamiseks, on Monaco tuntud ühe paiga poolest, mis on teada ilmselt igale kasiinofännile: Monte Carlo kasiino.

Monte Carlo kasiino on üks esimesi reaalseid kasiinosid, mis ehitati juba 19. sajandil printsess Caroline’i palvel, kes uskus, et kasiino aitaks edendada rahalist järge perel. Nii saigi alguse Monte Carlo kasiino, mis on inspireerinud tuhandeid inimesi oma glamuuriga.

  1. Praha

Praha ei kõla paljudele kui meeletu hasartmängupaigana, vaid pigem kohana, kus saab maitsta maailmakuulsaid õllesorte. Prahal on aga üks eriline omadus, mis pakub huvi igale mängusõbrale.

Nimelt, Prahas võib leida mänguvõimalusi igalt poolt, mitte üksnes kasiinodest. Näiteks võib masinaid leida pubidest või isegi arkaadipaikadest. Pealinnas on muidugi ka suured kasiinod, mida on kokku lausa mitukümmend ning seega ei pea just palju ringi kõndima selleks, et leida mängukoht.

  1. Pariis

Pariis võib küll olla iga armunud paari unelmate sihtkoht, kuid tegelikult on see suurepärane reisisihtkoht ka mängurite jaoks. Olgem ausad, rulett on ju siiski pärit just nimelt Prantsusmaalt! Seega ei saa alahinnata romantilise riigi kasiinomängude külge.

Prantsusmaa pealinnas on rohkelt erinevaid kasiinosid, mis sobivad eriti hästi tõsiste kasiinomängude nagu pokkeri mängijatele, kuid ei puudu ka muud mängud, mida võid tavaliselt kaisinos kohata.

  1. Malta

Malta on üks pisike saareriik, mida kiputakse kõrvale lükkama selle suuruse tõttu. See väike Euroopa Liidu riik on aga lausa kurikuulus oma internetimängude valdkonna poolest – suurem osa hasartmängukorraldajaid ja mängutootjaid on kõik oma kontorid rajanud Maltale, kus on nende jaoks väga soodne maksukeskkond. Kusjuures, isegi mitmed Eestis tegutsevad internetikasiinod on tegelikult oma kontoriga Maltal.

Riigis on ka mitmeid füüsilisi kasiinosid, eriti populaarsed on kasiinomängud aga kruiisilaevadel. Nagu riik ise, on ka kasiinod üsna tillukesed, kuid kombineerides kasiinod Malta liivarandade ja särava olemusega ei saa eitada riigi olulisust kasiinomängude sihtkohana.

  1. London

London, just nagu ka Pariis, pole ehk tuntud oma kasiinomaailma poolest ning on teadatuntud metropol muude valdkondade tõttu, kuid lisaks kõikidele muudele võimalustele on ka kasiinod Londonis väga populaarsed.

Inglismaa pealinnas Londonis on kokku üle 20 suure kasiino, mis kokku majutavad enam kui 600 slotimängu ja 360 lauamängu. Sellise valikuga ei tohiks küll ükski mängur igavleda! Üks suurimaid Londoni kasiinosid kannab nime Hippodrome ning see on lausa kolmekordne ja toetab ka live-ekraane.

  1. Tallinn

Nimekirjas viimasena, kuid sugugi mitte halvemana, on Tallinn, mis ei tundu ühegi eestlase jaoks ilmselt eriti oluline reisisihtkoht. Vahel aga kipume oma kodumaad vaatama pimedana ning meile jäävad märkamatuks asjad, mida näevad turistid. Näiteks, Tallinnas on üle 30 kasiino, millest kõige suurem on Olympicu Park kasiino enama kui 100 mänguga.

Nagu näed, siis valikuvõimalusi on küllaga, seejuures ka siinsamas meie kodu lähedal. Kui soovid suurepärast kasiinoelamust, võta samm ette ükskõik millisesse nendest paikadest!